אבחון עסקי

אבחון עסקי

אבחון עסקי מסייע בזיהוי אתגרים ובעיות , מספק מסגרת לבחינת המצב הנוכחי ומציע פתרונות ודרכי פעולה למיקסום הפוטנציאל הקיים.

3 שלבים לאבחון עסקי:

 1. הכרות:

תיאום ציפיות עם מקבל ההחלטות ועל סמך ההסכמות, מתבצעים שיחות וראיונות עם האנשים, ובמקרה הצורך, מתבצעות תצפיות על מבצעי הפעולות. ההכרות היא הכרחית בכדי להבין לעומק את הצורך בשינוי ושיפור.

 2. זיהוי:

בשלב זה, פוגשים את המכלול הקיים שיעזור לך להתקדם ולשפר את הביצועים: מסע לקוח, חזון ומטרות עסקיות, תהליכי העבודה, שגרות ניהול, תרבות ושפה, כלים ומודלים, מבנה ארגוני ועוד. מזהים את החולשות והחוזקות, מבינים את האתגרים הקיימים, מעריכים את הביצועים, התפוקות והפריון, בכדי למקסם את התוצאות העסקיות שאליהן הינך רוצה להגיע.

 3. המלצות:

לאחר זיהוי והבנת הקשיים והאתגרים הקיימים והערכת הביצועים אל מול המצב בשוק ובסביבה העסקית, מופק דוח סטטוס עסקי כולל כיווני פעולה כדאיים שמסייעים לבעל העסק לקבל החלטות נכונות, וליישם את העקרונות שיקדמו את העסק לעבר צמיחה ותוצאות גבוהות.

השרות מתאים לבעלי עסקים פעילים בשוק, אשר חווים סדקים בביטחון העסקי וערעור המצב הנוכחי, ומבקשים לבצע שינוי ושיפור ולקבל המלצות על כיווני פעולה פרקטיים וריאליים שניתנים ליישום מידי. וכן, לאנשים שרוצים להקים עסק חדש וזקוקים לגורם אובייקטיבי חיצוני שיסייע בקבלת החלטות טובות ומדויקות.

* שרותי האבחון הינם לפי שעות יעוץ ויבוצעו בהתאמה אישית לעסק.

אין מקריות בעולם הזה, כל מה שיש, הכל מתוכנן מראש, במכוון או במחשבה, זה התדר המשותף, שהפגיש אותנו ביחד, וכמה את מדהימה ומיוחדת, עם כישרון וקו מחשבה חד, שאנחנו ביחד, ואלוהים לצידנו, מי יכול עלינו😀, כמה כיף לפגוש אנשים מוכשרים, יצירתיים בנשמה, שמביעים דאגה אמיתית ללקוח שהפך להיות גם חבר לדרך חיים ללא פשרות עם מטרות ברורות, הכי חשוב, ליהנות מהדרך והעשייה, כולנו זמניים בעולם הזה, עד שנתחיל את המסע, שוב, בעולם הבא!

ד”ר אריאל סביון, סביון מדיקל סנטר

שנדבר?